donderdag 14 mei

Jeugd KA

Reeds 64 jeugdige strijders

NAAM VOORNAAM CLUB LIDNR D K C 12M 20M 25M
AERTS VIKTOR DKP 132126 R H P 1 1
ANTHEUNIS SIEMON USK 129161 R H P 1 1
BAEYENS KEYA KJS 115402 R D J 1 1
BROECKX BO DRZ 106141 R D B 1 1
CLEERBOUT YORICK RHB 122211 R H B 1 1
COENEN MATHIJS RHB 122240 R H C 1 1
CORVERS MORIEN USK 129170 R D C 1 1
CORVERS KYRAN USK 129152 R H B 1 1
CUYPERS BRIEK OSS 507075 R H B 1 1
DE SMEDT YORBEN DKP 132127 R H P 1 1
DE SMEDT JARNO KJS 115299 R H C 1 1
DE SMEDT AYCKO kjs 115 1ste wed R D P 1 1
DELIEN DJORDI DKP 132113 R H C 1 1
DESMET TOON SCH 130048 R H C 1 1
FREDERICKX BREND KJS 115326 R H J 1 1
GEENEN BRAM OLM 121129 R H C 1 1
GIBENS BERT SCH 130033 R H C 1 1
HAAGEN DAISY DKP 132081 R D C 1 1
JANSEN BEN KJS 115404 R H B 1 1
JANSEN ARTHUR OSS 507045 R H C 1 1
MARKEY KATRIEN RHB 122206 R D C 1 1
MARKEY PIETER RHB 122207 R H B 1 1
MOL EMILIE OLM 121151 R D B 1 1
MOL ALEXANDER OLM 121150 R H P 1 1
NAUWELAERS KIM KJS 115411 R D J 1 1
NIJSSEN JONAS RHB 122238 R H C 1 1
POCKET NILS KJS 115410 R H P 1 1
PRESENT PATRICIA DEH 103138 C D C 1 1
PRESENT CASSANDRA DEH 103137 R D C 1 1
PUCCI ELENI USK 129076 R D J 1 1
RAWOE JONAS KSM 116112 R H B 1 1
Rawoe Lies KSM 116 1st wed R D 1 1
RODRIGUEZ TOM KJS 115293 R H J 1 1
ROOS SENNA DNM 105081 R H B 1 1
SAUVENIER DAVID SKE 513105 C H C 1 1
SAUVILLIERS ELINE KSM 116116 R D C 1 1
SCHELKENS LISA RHB 122246 R D C 1 1
SCHOORMANS CHANTAL DKP 132111 R D B 1 1
SCHOORMANS DAPHNE DKP 132112 R D P 1 1
SMEULDERS BJARNE SKE 513121 R H B 1 1
STEYNEN LOTTE DEH 103114 R D B 1 1
STOFFELS GLENN DNM 105087 R H C 1 1
THIJSSEN NICK KSM 116114 R H B 1 1
THIJSSEN/Tijssen Loek ksm 116 1st wed r 1 1
TRUYEN JARNO KJS 115369 R H B 1 1
VAN BEURDEN BRIT DKP 132089 R D B 1 1
VAN DEN BOSCH VICTOR OLM 121158 R H P 1 1
VAN DEN BRANDE YENTL USK 129176 R H C 1 1
VAN DEN BRANDE ROY USK 129185 R H B 1 1
VAN DEN BULCK RANI KJS 115408 R D B 1 1
Van den Mooter Rosalena kjs 115  1st wed r d p 1 1
VAN DEN EEDE FRANCIS KJS 115290 R H C 1 1
VAN STEEN ELIAN KSM 116102 R H B 1 1
VANBUSSEL TIJS DRZ 106148 R H B 1 1
VANHAEREN MAARTEN OSS 507036 R H C 1 1
VANSTIPHOUT RUBEN DEH 103120 R H C 1 1
VERCAMMEN ANKE DKP 132090 R D B 1 1
VERCAMMEN SENNE DKP 132064 R H C 1 1
VERGOUWEN BJARNE DEH 103090 R H B 1 1
VERLINDEN ANTON KSM 116117 R H C 1 1
VERMEIREN Tijs KSM 116 1st wed R H 1 1
VERSWIJVELEN TIA USK 129147 R D C 1 1
VERWIMP THOMAS RHB 122221 R H C 1 1
WAGEMAEKERS LARA USK 129183 R D B 1 1
18 37 9 64
jeugd KA korte afstand
jeugd KA korte afstand

Roefeldag 2015

 

 

Frans en Jef  lieten zich weer van hun creatiefste kant zien. Een aantal van de deelnemers melden zich reeds aan voor mogelijk lidmaatschap.

roefeldag 2015  1 3 roefeldag 2015  2 roefeldag 2015  1

vriendschaps match Bergeijk

bergijk DKP 21 maart 2015 vriendschaps wedstrijd Bergeijk – DKP achter de rug. Gues who won 🙂 . Maar de wissel beker zal niet lang in onze handen blijven , binnen enkele maanden zal er een rematch plaats vinden  in Poppel.